piątek, 5 lipca 2013

Mieć swoje KNOW HOW

Z moich obserwacji wynika, że można się zagubić w swojej egzystencji jeśli nie ma się jakiegoś klucza. Dla jednych jest nim religia, dla innych dążenie do celu czy inna filozofia. Ale pomimo różnych stanowisk nie możemy zapominać, że są pewne uniwersalne prawa rządzące światem na którym przyszło nam żyć.
Są one i nie zmienią tego różne poglądy polityczne, religijne czy rodzaj kupowanego proszku do prania. Choć każdy z nas może inaczej widzieć rzeczywistość to pewnym faktom trudno zaprzeczyć.

Przedstawię te, które ja po prawie 30 latach istnienia- ach co to za szalone istnienie, zakonotowałam:

A jak jeden

Świat jest taki jaki myślisz że jest

Jeśli będziesz postrzegać życie jako miejsce wojny i zagrożenia, takie to ono dla ciebie będzie. Ale jeśli zmienisz myślenie, to może się okazać, że wcale nie musisz walczyć. Jeśli twoje myśli będą pozytywne, pełne miłości, z czasem miłość, a nie wojna będzie ci towarzyszyć.
Dużo do myślenia dało mi spostrzeżenie, że jedno i to samo wydarzenie jest inaczej interpretowane przez dwóch jego uczestników. A rozbieżność może być bardzo duża. Śnisz swój sen o tym jak żyjesz i cokolwiek by tu mówić, tak jest. Czyli nasz świat jest zależny od naszych myśli...

następna porcja nastąpi ;)

enjoy
Mia A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz